مبین رستگار در حاشیه مراسم نیم نگاه هنرمندان:
ایرانی ها در کار خیر پیشگام هستند

نیکوکاری و انجام کار خیر در ایران سابقه دیرینه دارد و همواره مردم کشورمان برای انجام فعالیت های خیرخواهانه پیش قدم هستند.

مکرمه صدیق -  مبین رستگار بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه مراسم یلدانه نیم نگاه هنرمندان گفت: ما ایرانی ها همیشه در کار خیر پیشکام  هستیم و من در حدود یکسالی که با مهین نوبخت کارگردان آشنا هستم ، سال گذشته نیز نزدیک به شب یلدا چنین برنامه ای در مکان دیگری بر پا بود .
وی در ادامه افزود: امیدوارم خانم مهین نوبخت و افرادی که در کار خیر دستی دارند همیشه در زندگی خود موفق باشند چرا که در این وانفسای مشکلات که هر کسی دارای مشکلات عدیده ای است نیز کسانی به فکر هم نوع خود هستند  از خدا میخواهم همیشه شاد و سلامت باشند.
بازیگر مجموعه تلویزیونی "همه چیز آنجاست" در خصوص دیگر فعالیت های خود بیان کرد: در حال حاضردر مجموعه پلیسی "شبکه" به کارگردانی احمد معظمی در کنار دانیال حکیمی که کاراکتر رئیس پلیس را بر عهده دارند و من نیز در این پروژه ایفاگر نقش دستیار پلیس در این مجموعه اپیزودیک هستم.

وی افزود:  اکنون به پایان تمرین نمایش " عمارت خانه ارواح"  به کارگردانی بهناز پور فلاح رسیدیم و من در این نمایش ایفاگر نقش ذبیح هستم و به امید خدا بزودی کار بازبینی و اجرا می شود

همچنین سال گذشته در فیلم سینمایی"زرد" به کارگردانی مصطفی تقی زاده به ایفای نقش پرداختم که نزدیک دو ماه اکران داشت و در این چند روز اکران، فیلم فروش خوبی برخوردار بود و در نهایت این فیلم موفق به دریافت جایزه  در جشنواره  کشور روسیه و چین  شد
بازیگر مجموعه ی "ویلای من" و " شوخی کردم "  بیان کرد: در سریال "در جستجوی آرامش" به کارگردانی سعید سلطانی در کنار اساتیدی چون داریوش فرهنگ و مهدی هاشمی ایفاگر نقش مهرداد بودم که هفته گذشته آخرین قسمت از این مجموعه از شبکه تهران روی آنتن رفت.
همچنین سریال" عمودی ها" به کارگردانی حجت ذیجودی  از شبکه سه اماده برای بخش دارم

 

مبین رستگار مجموعه هایی از جمله " گمشدگان" به کارگردانی رضا کریمی ، " تنها در تهران" به کارگردانی مهین میهن دوست، "خنده بازار" به کارگردانی شهاب عباسی و اپیزود مجموعه "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

 

 انتهای پیام/