صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اگر این تحرکات دریایی را دیدید بدانید آمریکا قصد حمله به ایران را دارد

عزام ناو هواپیمابر آمریکایی به خلیج فارس در کنار صحبت‌های گستاخانه جان بولتون باعث ایجاد سوالی در ذهن مردم شده که آیا آمریکا به دنبال حمله نظامی به ایران است؟

اعزام ناو هواپیمابر آمریکایی به خلیج فارس در کنار صحبت های گستاخانه جان بولتون باعث ایجاد سوالی در ذهن مردم شده که آیا آمریکا به دنبال حمله نظامی به ایران است؟ این سوال وقتی جدی تر مطرح می شود که این اتفاقات را در کنار صحبت های نسنجیده سرافراز مسئول سابق صداوسیما و ماهی گیری تیم رسانه ای نزدیک به طیف احمدی نژاد قرار دهیم.

در همین راستا مرتضی غرقی کارشناس مسائل آمریکا در خصوص علل استقرار این ناو هواپیمابر در خلیج فارس صحبت هایی را مطرح کرد. غرقی با اشاره به اینکه ایالات متحده از تحریم‌ها شروع کرد تا راه‌های تنفس ایران را بگیرد گفت: هدف اصلی امریکا از استقرار ناو هواپیمابر در خلیج فارس این است که آن‌ها می‌خواهند مستقیم ایران را تحت کنترل خود قرار دهند که اگر کشوری از تحریم‌های اعمال شده علیه ایران تخطی کند و کشتی به سوی ایران یا از ایران به سوی طرف‌های مقابل حرکت کند ،مستقیما تحت رصدآن‌ها باشد.

 

حسین دلیریان از خبرنگاران خبره و نام آشنا و البته آزاد حوزه امنیتی دفاعی در خصوص این اقدام آمریکا و نشانه های جنگ بین ایران و آمریکا نوشت، وقتی شناورهای مستقر در ناوگان پنجم از خلیج فارس رفته و در 700کیلومتری از سواحل ایران درعمق اقیانوس هند مستقر شدند و هر وقت 33 پایگاه آمریکا درمنطقه تخلیه شد، بدانید که آمریکا قصد حمله نظامی به ایران را دارد. هنوز هم کسی هست که فکرکند آمریکا با اعزام یک ناوهواپیمابر قصد حمله دارد!

 

اگر این تحرکات دریایی را دیدید بدانید آمریکا قصد حمله به ایران را دارد

 

منبع: دانشجو

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۸۷۲۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۸     ساعت: ۸ : ۵۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
  • ٢٢ رمضان ١٤٤٠
  • May 27 2019