صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

زیدان: در لباس یوونتوس بالغ شدم

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید مدعی شد بازگشت به ایتالیا یک اتفاق هیجان انگیز برای اوست.

تیم رم در خانه و در چارچوب دیداری دوستانه پیش از آغاز فصل با رئال مادرید روبرو خواهد شد و زین الدین زیدان که در دهه 90، پنج سال فوق العاده را در تورین و با لباس یوونتوس سپری کرد در مورد تفاوت سبک بازی در ایتالیا و اسپانیا صحبت کرده است.

زین الدین زیدان گفت: "رم تیم بزرگی است، آنها در تابستان امسال تقویت شده اند و همیشه تیمی رقابت طلب هستند. تیم های ایتالیایی همه در دفاع سازمان یافته عمل می کنند و رم نیز یکی از این نوع تیم هاست و به همین دلیل من معتقدم رم فصل خوبی را پشت سر خواهد گذاشت.

بازگشت به ایتالیا برای من همیشه هیجان انگیز است، من پنج سال در تورین زندگی کردم و من در لباس یوونتوس در تورین بالغ شدم و اینجا مردم همیشه به من محبت زیادی داشتند.

سبک بازی در ایتالیا و اسپانیا متفاوت است. در ایتالیا فوتبال تاکتیکی تر است اما در اسپانیا ذهنیت تیم ها بیشتر متمایل به حمله کردن است، اما هر کشوری فرهنگ خود را دارد و من هر دو را دوست دارم. در ایتالیا فوتبال تاکتیکی تر و بسته تر است اما در اسپانیا ما بازتر بازی کرده و بیشتر حمله می کنیم.

پیش فصل برای ما بسیار دشوار بوده است و ما می دانیم که هواداران می خواهند پیروزی رئال مادرید را ببینند. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد اما این فوتبال است و من مطمئن هستم که ما همه چیز را پشت سر خواهیم گذاشت اما نخست ما به آرامش نیاز داریم."

منبع: مشرق/ ورزش سه
شناسنامه


کدخبر: ۲۰۷۰۶۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۰     ساعت: ۸ : ۵۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار ورزشی       زیرسرویس: اخبار ورزشی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • ٢٠ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 22 2019