صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
خبرنگار/امیر بشکوه

فروش غیر منتظره بلیت کنسرت ماکان بند

رهبر ارکستر گروه موسیقی ماکان بند اظهار کرد: نخستین کنسرت «ماکان بند» که قرار است در سه روز متوالی و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود بلیت دوسانس روز اول کنسرت به پایان رسد.

امیر میلاد نیک زاد بیان کرد:‌ نخستین کنسرت «ماکان بند»  در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود که انتظار می رود با استقبال بیش از تصور روبرو شود.
وی افزود: این گروه که متشکل از خوانندگان امیرمقاره و رهام هادیان است نخستین آلبومشان را با نام دیونه بازی در شهریور امسال وارد بازار موسیقی کردند که با استقبال روبرو شد.

این نوازنده جوان که از سال ۸۷ با نوازندگی پیانو و کیبورد کارش را در گروه ارکستر آقای محمد اصفهانی آغاز کرد درباره مخاطبان این گروه موسیقی گفت: بیشتر مخاطبان گروه موسیقی ماکان بند جوانها و نوجوانها هستند و قطعا در این کنسرت از اجراها راضی خواهند بود.
وی با بیان اینکه خشایار خسروی مدیر وسرپرستی گروه را برعهده دارد در باره این کنسرت گفت مدتها پیش مجوز اجرای کنسرت گرفته شده بود ضمن اینکه احتمالا پس از اتمام کنسرت در نمایشگاه میلاد کنسرت بعدی در برج میلاد برگزار شود.

این رهبر گروه ماکان بند با بیان اینکه احتمالا 17 تراک در کنسرت اجرا شود و در تمامی سانها که جمعا شش سانس در سه روز و اجراها یکی خواهد بود ادامه داد:  تمامی آهنگهایی که در این کنسرت اجرا خواهد شد تمامی شاد هستند به جز یک یا دوتا که البته به آنها غمگین نمی شود گفت بلکه آهنگی آرام دارد.

قطعاتی چون کنار من باش، خدا پشتمه، خیالت تخت، این خیابونا، هر بار این درو و دلگیری از جمله آثاری ست که این گروه پیش از این منتشر کرده بود.

 

انتهای پیام//

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۷۲۴۷
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸     ساعت: ۱۰ : ۳۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار فرهنگی و هنری       زیرسرویس: اخبار فرهنگی و هنری
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
  • ١٨ رمضان ١٤٤٠
  • May 23 2019