صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

قیمت مسکن ملی در اطراف تهران اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در قالب طرح اقدام ملی مسکن، ساخت ۷۰ هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده که از این تعداد ۲۵ هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان‌های تهران و البرز قرار دارند.

طاهرخانی افزود: با توجه به برآوردهای اولیه نرخ هر متر مربع مسکن ملی 2.5 تا 3.5 میلیون تومان است که با توجه به مکان و موقعیت پروژه‌ها در نقاط مختلف کشور، نرخ‌ها متفاوت است. حدود 30 درصد مبلغ کل به شکل پیش‌پرداخت دریافت می‌شود و مابقی در بازه‌های زمانی مشخص و طبق زمان‌بندی دریافت خواهد شد.

maskan.jpg

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره زمان تحویل واحدهای طرح اقدام ملی مسکن گفت: با توجه به این‌که بخش عمده‌ای از واحدها در مکان‌های دارای زیرساخت‌های لازم قرار دارد، تلاش این است که پروژه در مدت مقرر دو ساله به اتمام برسد. ممکن است در مناطقی که نیاز به پایدارسازی و توسعه زیرساخت‌ها دارد این زمان‌بندی مقداری بیشتر شود اما بحمدالله کارها شروع شده و با تمام توان پروژه‌ها را پیش می‌بریم. در آینده نزدیک هم جزییات میزان پیشرفت پروژه‌ها را اعلام می‌کنیم.

طاهرخانی با بیان این‌که هنوز ثبت نام طرح اقدام ملی در استان تهران آغاز نشده است گفت: برنامه‌ریزی در این زمینه در قالب ستادی است و به عهده معاونت مسکن و ساختمان سپرده شده است. طبق اعلام این معاونت، اواخر آذرماه نام‌نویسی در استان تهران در دو شهر پرند و پردیس انجام می‌شود.

بنا بر این گزارش، پیش از این محسن وطن‌خواهی، مدیرعامل شرکت عمران پرند، نرخ هر متر مربع طرح ملی مسکن در شهر جدید پرند را حدود 3.5 میلیون تومان و تعداد واحدها را 2500 واحد اعلام کرده بود.

منبع: گسترش نیوز/ایسنا

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۴۶۷۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۹/۲۱     ساعت: ۹ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
  • ٢٩ جمادي الاولي ١٤٤١
  • Jan 25 2020