صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

همایش HSEE ایمیدرو برگزار می‌شود

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی (HSEE) ایمیدرو روز سه شنبه (فردا) با حضور غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، امیر خرمی شاد معاون توسعه و توانمندسازی این سازمان، مدیران شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و نیز مدیران و کارشناسان HSEE واحدهای تابعه ایمیدرو برگزار می‌شود.

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه‌های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی برگزار می‌شود.

در این همایش خداد غریب پور ریاست هیات عامل ایمیدرو به عنوان سخنران اصلی به تشریح استراتژی ها، برنامه‌ها و نقشه راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه خواهد پرداخت.

حاتم شاه کرمی، معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دومین سخنران این مراسم، درباره برنامه‌های این وزارتخانه در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی سخنرانی می‌کند.

همچنین امیر ولدخانی، مدیر HSEE ایمیدرو در این همایش، علاوه بر برنامه‌های این مدیریت طی سال 99، گزارش سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه را ارائه خواهد کرد.

ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه، جزو مهم‌ترین برنامه‌های ارتقای سطح عملکرد HSEE ایمیدرو در جهت حفظ و اعتلایی سلامت کار و محیط است که طی 3 سال گذشته با استفاده از گروه‌های ممیزی شکل گرفته از واحدهای تابعه، اجرا شده است.

طی این برنامه، مشکلات حوزه HSEE در 26 بخش بررسی و در راستای مشکلات شناسایی شده، برنامه‌های اصلاح و بهبود عملکرد با هدف افزایش و ارتقای سطح عملکرد HSEE اجرا می‌شود.

در پایان مراسم و بر اساس نتایج سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE، از 3 واحد دارای سطح عملکرد خوب و 2 واحد دارای بالاترین رشد عملکرد HSEE نسبت به سال قبل تقدیر خواهد شد.

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی ایمیدرو در تاریخ 17 دی جاری در محل سالن همایش‌های این سازمان برگزار می‌شود.

 

منبع: گسترش نیوز/

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۴۷۸۳
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷     ساعت: ۱۱ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
  • ٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Jan 29 2020