صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

رونمایی از اولین روتر نسل پنجم دی لینک

شرکت دی لینک قصد دارد برای اولین بار یک روتر نسل پنجم خانگی تولید کند تا کاربران بتوانند با سرعت بالایی به اینترنت متصل شوند.

 این روتر جدید که DWR-2010 نام دارد، به جای اتصال سنتی به کابل یا مودم از فناوری همراه نسل پنجم برای ارائه خدمات بی سیم وای – فای در منازل بهره می گیرد.

دی لینک هنوز اعلام نکرده که قیمت این روتر چقدر است، اما قرار است نمونه اولیه روتر مذکور در نمایشگاه سی ای اس 2019 عرضه شود. هنوز در مورد سرعت واقعی چنین روترهایی تردیدهای جدی وجود دارد و با رونمایی از DWR-2010 طی روزهای آینده به این سوال پاسخ داده خواهد شد.

دی لینک می گوید DWR-2010 تا 40 برابر سریع تر روترهای پهن باند موجود در امریکاست که سرعت آنها به طور متوسط 70 مگابیت در ثانیه است. انتظار می رود زیرساخت های مورد نیاز برای استفاده از چنین روترهایی تا نیمه دوم سال 2019 فراهم شود.

دی لینک یک حسگر آب وای – فای هم تولید کرده که می تواند با شناسایی جریان آب در مورد وقوع قریب الوقوع سیل هشدار دهد. این حسگر که DCH-S161 نام دارد برای فعالیت تنها به باتری های معمولی نیاز دارد و قرار است در سه ماهه اول سال 2019 برای فروش به قیمت 50 دلار عرضه شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر به نقل از ورج،

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۷۲۱۷
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵     ساعت: ۱۴ : ۳۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار علمی و فناوری       زیرسرویس: اخبار فناوری
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
  • ٢٢ رمضان ١٤٤٠
  • May 27 2019