صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

توضیحات باشگاه استقلال درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی

باشگاه استقلال به قصد توضیح درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم، بیانیه ای صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، دیروز یکشنبه برخی رسانه ها با انتشار اخباری پیرامون دو پرونده باشگاه استقلال در فیفا خبر از بسته شدن قطعی پنجره نقل و انتقالاتی آبی ها در پیش فصل دادند.
کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع گفت: متاسفانه این خبر از اساس کذب است و بهتر است بگوییم فاجعه مدیریتی در برخی از رسانه ها رخ داده که با کمترین اطلاعات اقدام به انتشار اخباری از این دست در شرایطی می کنند که استقلال روزهای خوبی را سپری کرده و برای دیدار دربی آماده می شود.
وی در ادامه عنوان کرد: دو نامه به دست باشگاه رسیده که اولی درباره موضوع لکیچ است و پرونده دوم نیز به دیاباته باز می گردد که در هر دو رای صادر شده، به صراحت این موضوع قید گردیده که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال فورا بعد از پرداخت پول باز خواهد شد و مجموع این دو شکایت نیز حدود 50 هزار دلار است.
قیم در ادامه عنوان کرد: شکایت آقای دیاباته مربوط به آذرماه سال 1399 است که ایشان در آن زمان تمامی مطالبات خود را دریافت کرده بودند و دلیل طرح شکایت نیز دریافت جریمه دیرکرد پرداخت حقوق به مبلغ 180 هزار دلار بود که در نهایت با لایحه دفاعیه باشگاه این رقم به نزدیک به 20 هزار دلار تقلیل پیدا کرد و حکم صادره نیز جهت پرداخت این عدد است.
او در پایان صحبت های خود اضافه کرد: مطمئنا با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات، مدیران باشگاه ضمن پرداخت جریمه های در نظر گرفته شده از سوی فیفا برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی اقدام خواهند کرد.

 


منبع: آخرین خبر

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۳۸۷۷
تاریخ: ۱۴۰۰/۴/۲۱     ساعت: ۱۰ : ۴۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
  • ١٧ شوال ١٤٤٣
  • May 19 2022